fbpx

NÁŠ PŘÍBĚH

Svatební salon PRONUPTIA PARDUBICE

"Už od střední školy jsem snila o kariéře obchodnice a založení vlastní společnosti, což by mi umožnilo dělat to, co mě baví, a zároveň by to pro mě bylo zdrojem obživy. Tyto dvě přání spojuje zřízení svatebního salonu. Na světě není mnoho lidí, kteří by měli svou práci jako svůj koníček, ale doufám že mohu být jednou z menších částí, pro které se tento sen stává realitou. Sledují nejnovější módní trendy v oblasti běžného nošení oděvu a oděvu určeného pro slavnostní příležitosti. Mezi mé silné stránky patří mimo jiné tvořivost a smysl pro detail, který lze uplatnit ve svatebním průmyslu, kde se očekává, že se klientovi poskytne kvalitní rady při výběru oblečení, květin, dekorací atd. Neexistuje žádný recept na to, jak se stát úspěšným podnikatelem. Existují však určité předpoklady, které by měl podnikatel splnit. A tou hlavní je milovat svojí práci.

Mým cílem a zároveň i misi je pomocí každé nevěstě vybrat si její nejdůležitější šaty v životě a zrealizovat její vlastní individualitu a osobní krásu."

Lucie Freiberková, majitelka 

 

Jelikož jsme názoru, že Vaše svatba začíná již u nás, tak jsme se snažili najít takový prostor, který nám umožní udělat z našeho salonu pro Vás nejen "další" tuctový obchod, ale prostor, ve kterém se budete cítit jako doma. Vzhledem i k specifikům svatebních salonu, pro nás nebyla priorita lokace jako u klasických obchodu s oděvy, ale tvárnost prostoru.

A tento prostor v novostavbě nás okouzlil.

A tak milé dámy, jsme rádi, že se nám to dle Vašich slov povedlo, protože jediné, na čem nám záleží, je Vaše spokojenost. Krásu, jemnost detailů a kvalitu provedení našich svatebních šatů nebudeme sami vychvalovat. Již při první návštěvě se do nich zamilujete.

Svatební salon PRONUPTIA je půjčovnou i prodejnou svatebních a společenských šatů pro lokality Pardubice, Hradec Králové, Chrudim a okolí. I přesto nás často navštěvují nevěsty z lokalit Praha, Ostrava, Liberec, Olomouc, Kolín, Poděbrady, Brno atd.  

TADY JSOU NĚKTERÉ DŮLEŽITÉ TIPY TÝKAJÍCÍ SE VAŠEHO ROZHODNUTÍ  O VÝBĚRU SVATEBNÍCH ŠATŮ

S JAKÝM ČASOVÝM PŘEDSTIHEM SI MÁM VYBÍRAT SVATEBNÍ ŠATY?

Většina designérů uvádí časové rozmezí mezi čtyřmi až šesti měsíci na výrobu a dopravu šatů. A tak je to přibližně i u nás v PRONUPTII,  takže byste si měla šaty vybírat alespoň devět měsíců před termínem svatby. Samozřejmě se může stát, že vaše vysněné šaty ve vaší velikosti máme v salonu. Výběr šatů s dostatečným časovým předstihem Vám poskytne klid, jistotu a především dokonalý zážitek.

POTŘEBUJI SI PŘEDEM SJEDNAT TERMÍN ZKOUŠKY SVATEBNÍCH ŠATŮ?

ANO. Stačí, když nám zavoláte, anebo se dokonce i stavíte v našem  salonu  a domluvíme termín. Naše asistentky jsou tu proto, aby Vám pomohly najít šaty svých snů.  Je to naše práce! Abychom se Vám mohli plně věnovat, vymezili jsme čas pro Vás na celé dvě hodiny. Na zkoušku šatů si vezměte s sebou určitě i doprovod. Doporučujeme maximálně 3 osoby, a pokud je to možné, bez dětí. Je jednodušší naslouchat svému srdíčku, pokud nemáte dav s sebou.

Je to především VAŠE VOLBA.

Rádi bychom si Vaši zkoušku užili v klidu a bez nervozity. Kávička, sklenička Prosecca, fingerfood ... Prostě skvělá nálada! Fotit se u nás není zakázané!

MÁM SI S SEBOU VZÍT BOTY NEBO ZVLÁŠTNÍ SPODNÍ PRÁDLO?

Dostaňte se do role dříve, než půjdete zkoušet šaty, dopřejte si klidnou koupel, oblékněte si neutrální barevné prádlo. Přineste si pár podpatků, ve kterých se budete cítit pohodlně. Máme pro Vás stupínek, abyste se mohla postavit, ale je dobré mít boty, které vám pohodlně padnou. 

Konec konců i u nás si můžete vybrat krásnou svatební obuv.

Nepřehánějte s make-upem, abyste poznala, jaké odstíny nejlépe vyhovují Vašemu tónu pleti. Žádáme Vás, abyste nenosili falešné opálení, abychom chránili šaty.

Dokonce i v den Vaší svatby je nejlepší mít přirozenou pleť. Nezáleží na tom, jak dobře jste opálená (pokud to není přirozené), zejména kolem oblasti paží se to může projevit na Vašich fotografiích. 

JAKÝ JE VÁŠ CENOVÝ ROZSAH?

Před výběrem šatů mějte na paměti rozpočet. Nebojte se nám říct, že máte na mysli  určitý rozpočet. Nepodlehněte pokušení zkoušet šaty "jen pro zábavu"... Zamilování do šatů, které jsou nad Vaše možnosti, Vám může "zlomit" srdce. Trošku přesáhnout rozpočet je v pořádku, ale vše s mírou. Na druhou stranu mějte ale také na mysli jedno klíčové slovo: KVALITA.

Nejsou šaty jako šaty. Je to poslední věc, na které by se mělo šetřit ve svatebním rozpočtu. Jednou, až to všechno pomine, si nikdo nebude pamatovat, co se podávalo k jídlu nebo k pití, jaký byl Dj a co že to hrál atd. Všichni by si ale měli zapamatovat, jak se jim zatajil dech ve chvíli, když Vás viděli ve Vašich svatebních šatech. Fotografie jsou věčné!

U nás je slovo KVALITA samozřejmostí!

JAKÉ SLUŽBY JSOU ZAHRNUTÉ V CENĚ ZAPŮJČENÍ ŠATŮ?

Jakmile budete Vaše šaty zkoušet, bude téměř určitě zapotřebí nějak je upravit, aby Vám perfektně seděly. Tyto krejčovské úpravy jsou zahrnuté v ceně zapůjčení. Stejně tak i služby za běžné ušpinění, prach na vlečce, make-up, při vrácení šatů.

RÁDA BYSTE SI OBJEDNALA TERMÍN?

Můžete nám zavolat do našeho salonu na +420 739 600 009,
a nebo použít kontaktní formulář a my se vám brzy ozveme.